Senila cauciuc,VPI V63086V,CNH-FIAT NEW HOLLAND,Miniexcavator,E35SR

Senila cauciuc - CNH-FIAT NEW HOLLAND - Miniexcavator - E35SR

Marca: CNH-FIAT NEW HOLLAND     Tip utilaj: Miniexcavator     Model: E35SR
Informatii piesa:
Printeaza
CTH300X52.5X88N
Senila cauciuc
Weight: 130.5
CERE OFERTA pentru aceasta piesa!
Detalii:
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
CASE
CX36B CX36BMC CX36BMR  
CNH-FIAT NEW HOLLAND
E35BSR E35SR   
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
VPIV63086V
Excavatorul hibrid ​​PC200-8 esteprimul echipament de constructii de acest tip din lume. Prezent pe piata japoneză încă din 2008, unde s-a bucurat de succes datorită consumului redus de combustibil, modelul hibrid a fost mai apoi lansat în China si America de Nord, în 2009. Odată cu aparitia a
mai multe detalii ...
CNH-FIAT NEW HOLLAND, E35SR, Miniexcavator, Senila cauciuc, VPI V63086V
  Solutia Komatsu in materie de buldozere din gama 20-24 tone, care se ridica peste standardele pietei de profil, disponibila clientilor inca de la inceputului anului 2010, este modelul D65EX/PX/WX-16. Testele realizate si declaratiile clientilor care folosesc deja acest model de buldozer de mai mult de un an, in
mai multe detalii ...
E35SR, Miniexcavator, VPI V63086V, Senila cauciuc, CNH-FIAT NEW HOLLAND

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Societate aflata in insolventa prin hotararea Tribunalului Iasi din 21 martie 2025, dosar nr. 1116/99/2025

Telefon Romania:

+40 743 122 261
office@commatech.ro