Grup de segmenti,BERCO ID1462,BERCO ID2806,VPI VID2806V,JOHN DEERE,Buldozer,850K

Grup de segmenti - JOHN DEERE - Buldozer - 850K

Marca: JOHN DEERE     Tip utilaj: Buldozer     Model: 850K
Informatii piesa:
Printeaza
CTHS158505
Grup de segmenti
Weight: 56.5
CERE OFERTA pentru aceasta piesa!
Segment 1
Segment 1
CANTITATE (5)
Roata motrica
Roata motrica
CANTITATE (2)
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
JOHN DEERE
850J 850J LGP 850J LT 850J WLT
850J WT 850K 850K LGP 850K WLT
850K WT    
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
BERCOID1462
BERCOID2806
VPIVID2806V
Un ciocan hidraulic este un accesoriu relativ scump. Iti poate aduce multi bani daca este bine ales sau multe batai de cap daca nu te pricepi. Stii ce sa urmaresti cand vrei sa cumperi un ciocan hidraulic? Gasesti mai jos cateva puncte pe care ar fi bine va le verifici la o astfel de achizitie: 1. Amo
mai multe detalii ...
VPI VID2806V, BERCO ID2806, JOHN DEERE, Buldozer, BERCO ID1462, Grup de segmenti, 850K
Incărcătoarele frontale compacte. Acum, prin noile modele 411 şi 417, brațul a suferit transformări suplimentare din punctul de vedere al designului, fiind mai jos și deci oferind o vizibilitate de excepție operatorului. Motorul diesel JCB Ecomax, foarte eficient şi ecologic, se remarcă printr-un consum redus
mai multe detalii ...
850K, Buldozer, JOHN DEERE, BERCO ID2806, BERCO ID1462, VPI VID2806V, Grup de segmenti

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Societate aflata in insolventa prin hotararea Tribunalului Iasi din 21 martie 2025, dosar nr. 1116/99/2025

Telefon Romania:

+40 743 122 261
office@commatech.ro